[VÝZVA Národného pochodu za život] Pomôžte zachrániť nenarodené deti, pošlite poslancom svoju osobnú skúsenosť

Poslanci NR SR budú budú onedlho v druhom čítaní prerokovávať zákon, ktorý

1. zakazuje reklamu na potraty, ktorá sa deje najmä na internete,
2. dáva lekárom povinnosť dať mamičke pred potratom sono obrázok jej dieťaťa,
3. umožňuje zdravotne bezpečným spôsobom mamičke vypočuť si tlkot srdca jej bábätka.

Ako organizátori Národného pochodu za život, ktorý presadzuje úplnú ochranu nenarodených detí a ich mamičiek pred potratom, žiadame poslancov, aby prijali tento návrh a zlepšili tak ochranu najmenších z nás (aj mamičiek) vďaka lepšej informovanosti pred potratom.

 

CALL-TO-ACTION (Čo môžete urobiť?)

Mnohí z nás rodičov máme doma odložené sono obrázky našich detí, keď mali len niekoľko týždňov. Mnohí z nás máme veľmi konkrétne a emotívne spomienky na moment, kedy sme po prvý krát videli naše deti na ultrazvuku či vypočuli si tlkot ich srdiečka. Je to nádherný pocit, spomínate si, však?

Priatelia, 
ide o veľa, zákon zlepšujúci informovanosť mamičiek pred potratom je otvorený, ide do druhého čítania a ak prejde, bude UŽ OD FEBRUÁRA zachraňovať životy – detí pred smrťou a mamičky pred utrpením. Dejú sa proti nemu mnohé útoky a dokonca sa šíria hoaxy a dezinformácie. Ide o veľa. 

Poďme spolu povzbudiť poslancov pozitívnymi príbehmi. Podeľte sa o svoje pozitívne zážitky so zákonodarcami a povzbuďte ich tak, aby tento zákon podporili. Pošlite poslancom svoju skúsenosť, ktorú ste prežili pri sone či vypočutí si tlkotu srdiečka svojich detí, stačí sa podeliť aj len o pár slov či viet a poslať ich osobným emailom všetkým poslancom. (adresy nájdete na tejto adrese – skopírujte adresy všetkých poslancov aj ich asistentov ! )

Priatelia,

nájdite si tie 2 minútky a pomôžte týmto svojim osobným príspevkom zachraňovať nenarodené deti (tí, ktorí nájdete odvahu, môžete konkrétnym poslancom aj zatelefonovať a povzbudiť ich vašou pozitívnou skúsenosťou)

ĎAKUJEME vám za všetko, čo robíte pre ochranu života a rodiny. Veľmi si to ceníme.

Tomáš Kováčik, Marek Michalčík, Patrik Daniška, Martina Bednáriková, organizačný tím Národného pochodu za život