5. ročník súťaže trvá do 15. 6. 2021

Milí priatelia,

v roku 2021 organizujeme už piaty ročník súťaže Rodina a základné ľudské právo na život. Videá a výtvarné diela posielajú autori elektronicky cez jednoduchý formulár.

Už tradične pozývame žiakov základných a stredných škôl z celého Slovenska vytvoriť výtvarné dielo či video na jendu či obe témy súťaže:
◦ rodina
◦ základné ľudské právo na život
Je plne na autorovi diela alebo videa ako jednu alebo obe tieto témy uchopí a môže získať veľmi atraktívne ceny (vrátane notebooku, súchadiel a rodinných víkendových pobytov).

Špecialitou tohto ročníka je Špeciálna cena STANISLAVA TRNOVCA, dlhoročného prorodinného aktivistu z Klubu mnohodetných rodín, ktorý bol mojim priateľom, žiaľ, zomrel tento rok. Touto cenou chceme takto vzdať hold jeho pamiatke a všetkíému, čo robil pre rodiny.

Zaujímavosťou je tiež to, že vybrané diela darujeme do GALÉRIE NA OKRAJI MESTA, ktorá bude tešiť ľudí bez domova v nocľahárni DE PAUL v Bratislave. 

Vopred ďakujeme za šírenie informácií o tejto súťaži – vyvesením plagátu, odoslaním súkromným emailom či v newsletteri, zdieľaním na sociálnych sieťach atď. Kreativite sa medze nekladú 🙂

Tomáš Kováčik